1640344780489.JPG

O nas

Monflori FCI to mała rodzinna hodowla Owczarków Francuskich Briard i Lagotto Romagnolo.

 

Witamy!

Monflori (FCI) została zarejestrowana w 2019 roku w Związku Kynologicznym w Polsce (ZKwP) w oddziale w Opolu oraz w Międzynarodowej Federacji Kynologicznej FCI.

Nasza Historia

Nasza przygoda z psami rasowymi zaczęła się w 2015 roku, kiedy to pojawiła się u nas długo oczekiwana i wymarzona suczka rasy briard- Flora (przyd. FLORENCE WELCH Dilorini). Flora błyskawicznie zawładnęła naszymi sercami, wzbudzając powszechny zachwyt. Od niej zaczęła się nasza kynologiczna przygoda, wystawy, szkolenia... wpadliśmy w ten świat po uszy. Z czasem, jak nasze ludzkie dzieci zaczęły stawiać swoje pierwsze kroki na ringach wystawowych postanowiliśmy o dołączeniu do nas suczki rasy lagotto romagnolo- Ritki (przyd. ORNELLA Mera Vallis), która stała się nieodłącznym kompanem naszej córki Mileny w konkursach Młodego Prezentera ( pierwszy raz Ritka wystąpiła w tym konkursie w wieku zaledwie 8 miesięcy, wśród licznej konkurencji zdobywając  z Mileną IV miejsce w finałach na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych we Wrocławiu w 2018r.). W 2019 roku w naszym domu, dzięki ogromnemu zaufaniu i pomocy przyjaciół z  hodowli briardów Dilorini przyszły na świat pierwsze dzieci Flory (jedno z nich -Lilly zostało z nami). To niezwykłe doświadczenie, ciepłe słowa właścicieli naszych briardzich dzieci a także wiedza nabywana na szkoleniach i własne obserwacje doprowadziły do zarejestrowania hodowli Monflori

5U2A3351-Edit.JPG

AKTUALNOŚCI

Zapraszamy serdecznie na naszego Facebooka, gdzie znajdują się aktualne informacje, zdjęcia i filmy z życia naszej hodowli.

 

Nasze Psy

Briardy

DSC04775.jpg

FLORENCE WELCH Dilorini

5U2A3382-Edit.JPG

LILLY LOO Dilorini

1640424458033.JPG

ORANGE BLOSSOM Dilorini

Lagotto Romagnolo

DSC09822.JPG

ORNELLA Mera Vallis

DSC03928.jpg

ELLA MIA MOSI Monflori

 

Skontaktuj się z Nami

hodowla Monflori, Justyna Paluszek

Dziadowa Kłoda woj. dolnośląskie

monflori@wp.pl  /  Tel. 600 725 206

Dziękujemy za przesłanie!

  • Facebook
  • Instagram